Sveikatinimasis

Druskininkų gydykla

Šimtametės kurortologijos patirties ir tradicijų sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti ambulatorinės priežiūros paslaugas. Joje įrengtos modernios gydomojo purvo vonios, mineralinio vandens vonios ir baseinas, garinė pirtis, masažo, fizioterapijos, kineziterapijos, krioterapijos kabinetai, poilsio kambariai, žiemos sodas ir mineralinio vandens biuvetės, kuriose galite paragauti mineralinio vandens “Aušra” bei “Druskininkai”.

Į Druskininkų gydyklą viešbučio Europa Royale Druskininkai svečiai gali nueiti su šlepetėmis, neišėję į lauką – objektus jungia stiklinis koridorius. Klauskite viešbučio registratūroje ir mes jums padėsime jį rasti. 

 

Daugiau informacijos: https://www.akvapark.lt/gydykla-ir-spa/

Adresas: Vilniaus al. 11, Druskininkai

Mineralinis vanduo

Šalia Nemuno, priešais viešbučio vidinį kiemą rasite Centrinę Druskininkų biuvetę. Joje galite paragauti mineralinio vandens „Aušra“ ir „Druskininkai“. Tai puiki pramoga po pusryčių mūsų viešbutyje, kurių metu grožėsitės viešbučio vidiniu kiemu ir senųjų gydyklų parku. Visai šalia rasite ir vieną senaisių istorinių biuvečių Druskininkuose – vadintą „Spalis“. Arčiausiai viešbučio esantis mineralinis vanduo:

 

Centrinė biuvetė gydyklos parke

Geriamas mineralinis vanduo “Aušra” ir “Druskininkai”

Adresas: Vilniaus al. 9H, Druskininkai, šalia viešbučio Europa Royale Druskininkai ir Nemuno pakrantės

 

Druskininkų gydykla

Geriamas mineralinis vanduo “Aušra” ir “Druskininkai”

Adresas: Vilniaus al. 11, Druskininkai, pastato viduje

 

Grožio šaltinis

Negeriamas mineralinis vanduo

Adresas: Nemuno pakrantė šalia viešbučio Europa Royale Druskininkai

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas

Karolio Dineikos parkas yra įkurtas maždaug prieš 100 metų šalia Ratnyčios upės. Neseniai atnaujintas parkas su lauko sporto ir pramogų įranga tęsia kurorto sveikatinimosi tradicijas: čia galite išbandyti pasivaikšiojimą dozuotais takais, maudymąsi kaskadinėse maudyklėse ir pirtyje, jonoterapiją, pėdų masažą akupresūros baseine bei kt.

Daugiau informacijos: https://druskininkai.lt/naujienos/garsiausias-sveikatingumo-parkas-salyje/

Adresas: Sausoji g. 1, Druskininkai