Ekskursijos, gidų paslaugos ir pažintinės pramogos

Augų ūkis

Visi druskininkiečiai ir apylinkių gyventojai žino Augų ūkį. Čia pati šeima rūpina sūrių gimimu “nuo pievos iki stalo”. Pati šeimininkė papasakos apie gaminamus saldaus pieno, fermentinius, brandintus bei pelėsinius sūrius, pamatysite brandinimo rūsį. Ūkyje įkurtoje “Sūrinėje” galėsite paragauti ir įsigyti Augų šeimos gamintą natūralų ir ekologišką sūrį.

 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/AuguUkis/

Adresas: Alyvų g. 21, Didžiasalio kaimas, Druskininkai

Tel. Nr.+370 614 77838

Druskos studija

Menininkų šeima Aušra ir Tauras Česnulevičiai jau daugiau nei dešimt metų veda edukacinius-kūrybinius užsiėmimus šeimoms, kolektyvams bei draugų kompanijoms. Menininkų sodyboje galėsite pamatyti druskos skulptūrų parodą, rankų darbo elektromobilį, sukurti sūrius suvenyrus. Edukacinio užsiėmimu trukmė – 2 val.

 

Daugiau informacijos: https://www.druskosstudija.lt/

Adresas: Smiltynių g. 9, Ratnyčia, Druskininkai

Tel. Nr.+370 686 45528

Ekskursija garlaiviu į Liškiavą

Garlaiviu „Druskininkai” kartu su gidu, grožėdamiesi Nemuno upės vingiais ir pakrantėmis, nuplaukite aplankyti barokinį Liškiavos architektūrinį ansamblį. Aplankysite piliakalnį, alkakalnį, mitologinį akmenį su vadinama jaučio pėda, pasigrožėsite nuostabiu ansamblio kraštovaizdžiu.

Klientų patogumui yra du uždari ir du atviri deniai. Sezono metu išplaukiama kasdien 14.30 val., išskyrus pirmadienį.

 

Daugiau informacijos: https://druskininkai.lt/kaveikti/kelione-laivu-druskininkai-i-liskiava/

Adresas: V. Kudirkos g. 22, Druskininkai

Tel. Nr.: +370 612 26982

Ekskursija katamaranu

Pasiplaukiojimas katamaranu – puiki ekskursija dviese arba smagus pasibuvimas su draugais ir šeima. Plaukdami Nemuno upe galėsite grožėtis Nemuno vingiais ir papupio gamtos vaizdais, pamatysite žinomiausius Druskininkų pramogų objektus – Snow areną, UNO nuotykių parką, Lynų kelią. Laivo kapitonas papasakos istorijų apie Druskininkus ir legendinę Meilės salą.

 

Daugiau informacijos: https://druskininkai.lt/kaveikti/ekskursija-katamaranu/

Adresas: Vilniaus al. 7, Druskininkai

Tel. Nr.: +370 686 15814

Ekskursinis traukinukas

Apžvalginiu traukinuku po gražiausias kurorto vietas pasivažinėti galima visais metų laikais ir vaikams, ir suaugusiems. Važiuodami galėsite grožėtis kurorto gamta ir patraukliausiais miesto objektais. Siūlome išbandyti du maršrutus – trumpąjį, kuris kursuoja miesto centre po lankomiausias kurorto vietas arba ilgąjį, kuris prasideda nuo „Eglės sanatorijos“ ir su gido vedama ekskursija pasibaigia miesto centre.

 

Daugiau informacijos: https://druskininkai.lt/kaveikti/ekskursinis-traukinukas/

Tel. Nr.: +370 313 60800

Gidų paslaugos

Įvairios, teminės Druskininkų gidų asociacijos, Druskininkų gidų grupė “Artelė”, Plepios Ponios  ekskursijos Druskininkų mieste ir jo apylinkėse.

 

Daugiau informacijos: https://druskininkai.lt/kaveikti/gidai-paslaugos/

Sūrūs vėjai

Sūrūs vėjai – edukacinių programų organizatoriai, kupini pasiūlymų, kaip netradiciškai praleisti laisvalaikį – daugiau nei 30 įvairios tematikos pramogų tiek mažiesiems, tiek suaugusiems. Susipažinkite su Druskininkų krašto amatininkais, ūkininkais, menininkais bei kaimo bendruomenėmis. Patys pamėginkite pagaminti sūrį, išliekite žvakę, kepkite tradicinę dzūkišką bandą ir linksminkitės žaisdamini šio krašto žaidimus ir dainuodami dainas.

 

Daugiau informacijos: https://www.surusvejai.lt/

Adresas: M.K. Čiulionio g. 80, Druskininkai

Tel. Nr.: +370 607 69633

Daugiau informacijos

VŠĮ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

https://druskininkai.lt/

Gardino g. 3, Druskininkai

+370 313 60 800