Apie viešbutį

Apie viešbutį

4* viešbutis EUROPA Royale Druskininkai įsikūręs pačioje Druskininkų miesto širdyje. Ramus pasivaikščiojimas žaliąja Nemuno pakrante ir senosios gydyklos parku ar pagrindine kurorto pėsčiųjų alėja su muzikiniu fontanu – vos išėjus iš viešbučio.

Visos pagrindinės Druskininkų pramogos ir paslaugos – geriausi restoranai, parduotuvėlės, pramogų aikštė, Druskonio ežeras, UNO parkas ir į „Snow Arena“ keliantys keltuvai – Jums pasiekiamos pėsčiomis per kelias minutes.

Tuo tarpu į Druskininkų vandens parką ir Druskininkų gydyklą pateksite net neišėję į lauką – viešbutis su kaimynais yra sujungtas stikliniu praėjimu.

Viešbutį EUROPA Royale Druskininkai sudaro du – istorinis ir stiklinis – pastatai.

Istorinis korpusas – ypatingas viešbučio ir Druskininkų miesto pasididžiavimas. Tai XIX amžiaus architektūros paveldo pastatas, kuriame 1896 m. caro Nikolajaus II paliepimu buvo įrengta pirmoji mūrinė Druskininkų gydykla. Nuo čia prasidėjo Druskininkų istorija.

Rekonstruojant šį paveldo objektą ir jį pritaikant viešbučio paskirčiai buvo laikomasi griežtų reikalavimų, todėl visi pastato kambariai – skirtingo dydžio, išplanavimo bei dvasios. Čia taip pat įrengta pusryčių ir pobūvių salė bei restoranas.

Stiklinis pastatas – šiuolaikinis statinys, su istoriniu korpusu sujungtas stikliniu praėjimu. Dauguma šiame korpuse įrengtų kambarių turi balkonus arba terasas, pro kambarių langus galite grožėtis Nemuno pakrante ir parku arba muzikinio fontano ir Vilniaus alėjos vaizdais.

Pastate įrengtas konferencijų centras, pirmame aukšte – baseino ir sūkurinės vonios erdvė bei boulingo klubas. Antrame aukšte – SPA Boutique erdvė, kineziterapijos salė ir druskų kambarys. Šeštame aukšte įrengta treniruoklių salė su vaizdu į muzikinį fontaną ir pėsčiųjų alėją.