Vaikai, augintiniai ir pristatomos lovos

Nakvynė vaikams ir pristatomos lovos

Kūdikio lovelės:

Nakvynė ir pusryčiai vaikams iki 3 metų – nemokama. Esant poreikiui,  kūdikio maniežą užsakykite prieš atvykstant viešbučio registratūroje.

Pristatomos lovos:

  • Vaikams nuo 3 iki 12 metų – 19 Eur/naktis su pusryčiais (daugiausia: 1 vaikas standartiniame kambaryje, 2 vaikai geresniajame dvivietyje, 2 vaikai liukso klasės kambaryje, 2 vaikai apartamentuose, 1 vaikas triviečiame kambaryje).
  • Vaikui nuo 12 metų ir suaugusiam – 35 Eur/naktis su pusryčiais (daugiausia: 1 asmuo standartiniame kambaryje, 2 asmenys geresniajame dvivietyje, 2 asmenys liukso klasės kambaryje, 2 asmenys apartamentuose, 1 asmuo triviečiame kambaryje).

Svarbu! Apie papildomą asmenį ir pristatomos lovos poreikį prašome informuoti viešbučio registratūros darbuotojus prieš atvykstant. Neinformavus – negarantuojame, kad paslauga bus suteikta ir/arba paruošta iki Jums atvykstant.

Naminiai augintiniai

Nepalikite savo šeimos narių namuose – viešbutis Europa Royale Druskininkai priima svečius su naminiais augintiniais. Dėl svečių saugumo, gyvūnėliai įleidžiami tik pririšti prie pasaitėlio, augintiniui taikomas papildomas mokestis – 20 Eur/para, jeigu augintiniai du ar daugiau – 30 Eur/para. Su augintiniais galite lankytis viešbučio pusryčių salės ir restorano terasose. Dėl higienos sumetimų augintiniai nėra įleidžiami į vidines pusryčių salės ar restorano erdves.

Svarbu! Augintinį lydintis asmuo ar jo šeimininkas yra pilnai atsakingas už gyvūno elgesį: bet kokią augintinio kitiems svečiams, jų turtui, viešbučio personalui, pastatui ar inventoriui padarytą žalą privalote kompensuoti. Viešbutis ir jo personalas neatsako už viešbučio svečių augintinių kitiems svečiams padarytą žalą.