Informacija atvykstantiems

ATVYKIMAS / IŠVYKIMAS
Atvykimas nuo 15.00 val.
Išvykimas iki 12.00 val.
Išvykimas grupėms virš 10 аsmenų iki  11.00 val.

Svečiams išvykus kambariai yra kruopščiai valomi ir dezinfekuojami sertifikuotomis priemonėmis.

Į NAKVYNĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA*

Gausūs pusryčiai (tiekiami istoriniame pastate, pusryčių salėje), chalatai ir seifas kambaryje, lankymasis baseino ir sūkurinės vonios erdvėje, lankymasis treniruoklių salėje, Wi-Fi, vieta Jūsų automobiliui.

*Informuojame, kad Druskininkų savivaldybės taryba yra nustačiusi 1 €/para vietinę rinkliavą už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja ir poilsio infrastruktūra. Vietinės rinkliavos už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja infrastruktūra mokestis  į kainą  nėra įskaičiuotas. Vaikams iki 18 m. mokestis netaikomas.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Viešbutyje įrengtas restoranas, SPA Boutique, boulingo ir konferencijų centrai. Viešbutis stikliniu koridoriumi sujungtas su Druskininkų gydykla, pro kurią, neišėjus į lauką, galima patekti į Druskininkų vandens parką.

SPA Boutique INFORMACIJA

Pageidaujamas SPA Boutique procedūras rekomenduojame rezervuoti iš anksto, kitu atveju, negalėsime Jums suteikti norimų paslaugų.   

– Pavėlavus iki 15 min. nuo procedūros pradžios, proporcingai trumpėja procedūros laikas.

– Procedūrą atšaukus likus mažiau nei 4 val. iki rezervuotos paslaugos pradžios, vėluojant daugiau nei 15 min. arba neatvykus – laikoma, kad procedūra buvo atlikta ir apmokėstinama pagal galiojančias kainas. Suma įskaičiuojama į kambario sąskaitą.

ATSISKAITYMAS

Viešbutyje galima atsiskaityti: vietine valiuta Eurais bei kreditinėmis / debetinėmis kortelėmis: VISA, Eurocard / Mastercard, Maestro.

PARKAVIMO AIKŠTELĖS
Viešbučio svečiams yra įrengtos dvi nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės. Svečias pilnai atsako už savo transporto priemonės ir joje paliktų daiktų saugumą.

ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO STOTELĖ
Viešbučio svečiams yra įrengtos dvi automobilių įkrovimo stotelės vidiniame viešbučio kieme, stikliniame pastate.

NAMINIAI AUGINTINIAI

Nepalikite savo šeimos narių namuose – viešbutis Europa Royale Druskininkai priima svečius su naminiais augintiniais. Dėl svečių saugumo, gyvūnėliai įleidžiami tik pririšti prie pasaitėlio, augintiniui taikomas papildomas mokestis – 20 Eur/para, jeigu augintiniai du ar daugiau – 30 Eur/para. Su augintiniais galite lankytis viešbučio pusryčių salės ir restorano terasose. Dėl higienos sumetimų augintiniai nėra įleidžiami į vidines pusryčių salės ar restorano erdves.

Augintinį lydintis asmuo ar jo šeimininkas yra pilnai atsakingas už gyvūno elgesį: bet kokią augintinio kitiems svečiams, jų turtui, viešbučio personalui, pastatui ar inventoriui padarytą žalą privalote kompensuoti. Viešbutis ir jo personalas neatsako už viešbučio svečių augintinių kitiems svečiams padarytą žalą. 

RŪKYMAS

Viešbučio kambariuose rūkyti tabako gaminius bei naudoti bet kokius rūkymui skirtus įrenginius yra griežtai draužiama. Pažeidus mokamas 150 € kambario valymo mokestis.

PAPILDOMA LOVA IR PUSRYČIAI

– Vaikams iki 3 metų – nemokamai (daugiausia 2 vaikai liukso klasės kambaryje ir apartamentuose, 1 vaikas standartiniame kambaryje).

– Vaikams nuo 3 iki 12 metų – 19 Eur/vaikui naktis su pusryčiais (daugiausia 2 vaikai liukso klasės kambaryje ir apartamentuose, 1 vaikas standartiniame kambaryje).

– Vaikams nuo 12 metų ir suaugusiems – 35 Eur/asmeniui naktis su pusryčiais (daugiausia 2 liukso klasės kambaryje ir apartamentuose, 1 standartiniame kambaryje).

Papildoma lova ar kūdikio lovelė turi būti užsakyta iš anksto.

REZERVACIJOS GARANTAVIMAS

Gavus išankstinį apmokėjimą lygų 1 paros kainai ne vėliau kaip per 3 dienas nuo užsakymo patvirtinimo datos. Jei rezervacija priimama vėliau nei 3 dienos iki atvykimo, avansas pervedamas tą pačią dieną.

Jūsų negarantuota rezervacija gali būti anuliuojama be jokio mokesčio ar perkelta į kitą datą likus 48 val. iki atvykimo dienos 12:00 val.

Neapmokėta rezervacija laikoma negarantuota ir gali būti anuliuota.

REZERVACIJOS ANULIAVIMAS

Kambarį su garantuota rezervacija galite anuliuoti nemokamai apie tai pranešus ne vėliau nei 48 val. iki atvykimo dienos 12:00 val. Anuliavus garantuotą rezervaciją vėliau ar svečiui neatvykus, viešbutis ima mokestį, lygų 100 % vienos nakties apgyvendinimo kainai su PVM.

IŠANKSTINIS IŠVYKIMAS

Svečiui išvykus anksčiau nei patvirtinta jo užsakyme, viešbutis gali taikyti išankstinio išvykimo mokestį, lygų 100 % užsakytos nakties apgyvendinimo kainai su PVM.

 

Rezervacijų skyrius mielai Jums pagelbės ir atsakys į Jūsų klausimus tel. +370 600 07 666 ar el. paštu reservation.druskininkai@europaroyale.com.

Tikimės, kad viešnagės metu galėsime Jus džiuginti lėtu poilsiu ir kokybiškomis paslaugomis. 

Linkime malonios viešnagės Druskininkuose!

Nusiskundimai

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityje ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.